Booze

O`zero

Ресторан Ozero в Киеве

restaurant | karaoke-bar

Кухня ресторана Ozero

Ресторан, караоке-бар в Києві.

У нашому ресторані Ви зможете скуштувати страви як європейської, так і азіатської кухні. У поєднанні з авторським дизайном інтер’єру, що об’єднав у собі повітряну елегантність, витончений смак і стильну розкіш, наш ресторан подарує Вам незабутні спогади про час, проведений у вишуканому тандемі краси й смаку. До того ж, в нашому меню наданий широкий вибір вин, марочних напоїв та коктейлів.

Ресторан Ozero - це ідеальне місце для проведення подій будь-якого рівня, від ділових переговорів з важливими клієнтами до весільного банкету. Пропонуємо своїм відвідувачам лише найкращі умови, які були створені руками талановитих дизайнерів і архітекторів. Тут є все, що необхідно для свята, влаштованого як для великої й веселої компанії, так і для маленького дружного колективу.

Атмосфера в ресторане Ozero Экстерьер Ozero в Киеве

Наши напитки

Негрони

Негрони

Манго Роял

Манго Роял

Апероль

Апероль

Галерея

Ozero -ресторан в Киеве Озеро -современный ресторан в Киеве Кухня ресторана Ozero Красивый интерьер заведения Ozero Банкетный зал в ресторане Ozero Интерьер заведения Озеро Озеро - ресторан в Киеве Атмосфера в заведении Ozero Интерьер ресторана Ozero Экстерьер заведения Ozero

вул. Маршала Конева, 8

+380 (99) 300 00 77 м. Київ

Установите Booze бесплатно прямо сейчас

Установите Booze бесплатно прямо сейчас и получи 300 грн на свой бонусный счёт!

App Store Google play